Вчительська

Ліцей повністю укомплектований педагогічним, адміністративно-управлінським та навчально-допоміжним персоналом згідно з штатним розписом. Зараз у ліцеї працюють 47 вчителів, серед яких: Заслужений вчитель України - Гаразд М.С., 8 – вчителів-методистів –18%, 22 – мають звання старший вчитель 42%, 35 - вчителів мають вищу категорію – 66%, 5 – І категорію – 18%, 8 – ІІ категорію – 20%, 4 – спеціалістів – 2%. Усі вони мають вищу педагогічну освіту, досвід роботи, володіють сучасними формами і методами навчально-виховної роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію. Аналіз якісного складу педагогічного персоналу свідчить, що питома вага працівників з фаховою освітою становить 100%. Система підбору, підготовки й використання вчительських кадрів спрямована на покращення якісного складу педагогічного колективу, шляхом залучення досвідчених та молодих перспективних викладачів. У ліцеї постійно працює атестаційна комісія. Матеріали атестації зберігаються в особових справах вчителів. Всі педагогічні працівники за останні 5 років підвищили кваліфікацію. Педагогічні працівники викладають предмети відповідно до своєї кваліфікації, що підтверджується документами про вищу освіту. Директор ліцею має відповідну вищу освіту, що підтверджується дипломом Г-ІІ № 182621 реєстраційний № 83 від 25 червня 1980 року виданий Чернівецьким національним університетом ім. Ю.Федьковича. Всі педагогічні працівники та обслуговуючий персонал ліцею проходять щорічний медичний огляд з занесенням інформації в медичні книжки. Якісний склад викладачів ліцею дозволяє в повному обсязі забезпечити освітній процес на базовому та профільному рівнях, що підтверджується щорічними перемогами учнів ліцею на обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах МАН. Учні ліцею за результатами ЗНО зайняли ІІІ місце серед шкіл Івано-Франківської області (2019 рік). За час проведення ЗНО 28 учнів здобули 200 балів з профільних та інших предметів. Активну участь вчителі ліцею приймають в районних та обласних методичних об’єднаннях, творчих групах, авторських педагогічних майстернях. В ліцеї працює система обміну досвідом в ході проведення семінарів, педагогічних читань, відкритих занять тощо. На засіданнях педагогічної, науково-методичної рад, кафедр (предметних комісій) викладачі виступають з творчими звітами, що сприяє впровадженню передового досвіду. Методичною радою організовується індивідуальна робота досвідчених педагогів-наставників з молодими колегами.
Класний керівник 8 "А"
Класний керівник 9 "В"