Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 467 common:people_all_forms

Матеріально-технічне забезпечення

Date: 13 вересня 2020 о 16:27, Refreshed 17 вересня 2023 о 15:36

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

Матеріально-технічна база ліцею відповідає паспортним даним і встановленим санітарно-гігієнічним нормам, вимогам правил охорони праці та пожежної безпеки. Загальна площа будівель становить – 2600 кв.м.. В двох навчальних корпусах розміщені і обладнані 23 кабінети і лабораторії: 2 комп’ютерних класи, фізичний кабінет і фізична лабораторія, хімічний і біологічний кабінети, кабінети математики, історії, української мови та літератури, народознавства, зарубіжної літератури, англійської та німецької мови, та інші, конференцзал на 50 місць, бібліотека, пришкільний інтернат (пансіон) на 40 місць..

Ліцей має свій офіційний сайт, електронну адресу.

Кабінети естетично оформлені, забезпечені необхідною кількістю робочих місць, роздатковим та методичним матеріалом. Перелік кабінетів, що забезпечують навчальний процес, відповідає поглибленому та профільному рівню, навчальним планам і програмам навчальних дисциплін. Систематично кабінети поповнюються законодавчо-нормативною, художньою літературою, підручниками, наочними посібниками.

Кабінети і лабораторії ліцею в межах виділених бюджетних коштів забезпечені необхідним новим обладнанням, унаочненням, ТЗН, ведеться робота по естетичному оформленню навчальних приміщень, холів, фойє.

У 2018-2020 навчальному році за бюджетні кошти придбано сучасний біологічний та хімічний кабінети вартістю 1016 тис. грн.. Проведена значна робота по матеріальному забезпеченню комп’ютеризації та інформаційному забезпеченню освітньої діяльності. З цією метою створено 2 кабінети інформатики на 26 комп’ютерів, об’єднаних в єдину мережу з доступом до інтернету з необхідним периферійним обладнанням, 8 проекторів, 3 мультимедійних дошки, 4 плазмових телевізори з ШВ портом, розроблено пакети прикладних та контролюючих програм. Кабінети обладнані копіювальною та друкувальною технікою. Крім того,  кожна циклова (предметна) комісія має у своєму розпорядженні комп’ютер та периферійні пристрої. У кожному службовому приміщенні для вчителів, навчальних кабінетах (у лаборантських, учительській, спеціалізованих кабінетах) є доступ до мережі інтернет. Встановлено комп’ютери у методичному кабінеті, кабінетах директора та заступників директора, у пришкільному інтернаті, з підключенням до інтернету, у читальному залі та бібліотеці. Загальна кількість комп’ютерів у навчальному закладі станом на 2020 - 2021 н.р. становить 38 шт., ноутбуків - 35 шт. Навчальні кабінети оснащені телевізорами, проекторами та іншою демонстраційною технікою.

Для проведення занять з фізичного виховання використовуються сучастий спортивний майданчик (футбольне поле 924 м.кв.), збудований у 2019 році, проектна вартість будівельно-монтажних робіт 2000 тис. грн., спортивний та танцювальний зали Міського будинку культури. Вирішене питання медичного обслуговування учнів ліцею,- функціонує медичний пункт.

 На території ліцею функціонує власна котельня, що працює на газі. Постійно є гаряча вода. Ліцей має 3 електричні бойлери для підігріву води у весняно-осінній періоди.

Проводиться цілеспрямована робота для залучення бюджетних та позабюджетних коштів з метою збереження і утримання навчально-матеріальної бази. Кабінети постійно модернізуються, оновлюються та створюються нові.

У 2017-2020 роках в ліцеї було проведено капітальний ремонт даху (заміна шиферу на металочерепицю) на суму 1500 тис. грн., встановлено всі енергозберігаючі пластикові вікна та двері на суму 90 тис. грн..; частково зроблено відкоси на суму 20 тис. грн.., проведено ремонт приміщень, навчальних кабінетів, переобладнано  кабінети української мови та літератури, народознавства, історії, англійської мови, їдальні, коридорів,  пришкільного  інтернату на суму 25 тис. грн.

Завершено капітальний ремонт туалету та коридорів другого поверху з заміною всіх дверей  на суму 150 тис. грн.. Проведено капітальний ремонт опалювальної системи на суму 70 тис. грн..

Всього проведено ремонтних робіт :

за кошти державного бюджету на суму1500 тис. грн.;

за кошти районного бюджету на суму 355 тис. грн..

За кошти міського бюджету (закуплено меблі для пришкільного інтернату) на суму 90 тис. грн.

Ліцею Долинською міською Радою видано Державний акт на право постійного користування землею площею 1,4790 гектарів (номер запису І-ІФ № 002643 від 03.12.2003 року).

У 1996 році було розпочато будівництво нових корпусів ліцею. Встановлено фундаменти (90 % готовності від запроектованого). У 2017-2018 році повторно було розроблена нова проектно-кошторина документація вартістю 380 тис. грн.. на будівництво ліцею:

  • перша черга будівництва – спортивно-оздоровчий корпус;
  • друга черга будівництва – навчальний корпус.

   На території ліцею розташовані основне приміщення, котельня, капличка (збудована за кошти батьків, вчителів, меценатів), і підсобне приміщення.  Територія ліцею частково огороджена, зелена зона складає 20% території. Навколо ліцею висаджені кущові дерева, розбиті квітники, висаджені липи, каштани, туї та інше.  Зелені насадження знаходяться на відстані 7-10 м від ліцею.  Під’їзні шляхи та прилягаючі до ліцею  території заасфальтовані, встановлена бруківка.      

Стан матеріально - технічного забезпечення навчальних кабінетів

 Навчальні класи та кабінети ліцею  забезпечені обладнанням та меблями  в обсязі, який дає можливість проводити  навчально-виховний процес на належному рівні. Обладнання кабінетів  фізики та хімії  відповідає вимогам Типового переліку  для шкіл на 70-80%.  Кабінет фізики електрифіковано, учнівські місця обладнані розподільними щитками з напругою 4 -12 вольт, розподільні щити та проводка відповідають нормам техніки безпеки та   ПТЕ електроприладів. Кабінет хімії обладнано витяжною шафою та примусовою вентиляцією демонстраційного столу.

Ліцей у 2018-2019 роках для біологічного та хімічного кабінетів одержав спеціалізоване обладнання: інтерактивний мультимедійний проектор, ноутбук, принтер, відео сканер, високоякісні потужні мікроскопи, мікропрепарати, індивідуальні біолабораторії для учнів, хімічне обладнання, що дасть можливість досконаліше вивчати біологію та хімію на поглибленому рівні та проводити науково-дослідницьку роботу.

Учні ліцею постійно на протязі багатьох років стають переможцями всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів Малої академії наук України, учасниками та переможцями міжнародних змагань з інформатики. Враховуючи це, за кошти  районного бюджету (виділено 60 тис. грн..) замовлено 6 високоякісних комп’ютерів для класу інформаційних технологій.

Забезпечено в основному необхідним обладнанням та меблями новостворені кабінети української мови та літератури, історії, англійської мови, хімії, фізики. Поновлено бібліотечний фонд навчальною, спеціальною і науково-пошуковою літературою. Ліцей одержав як премії, благодійність міжнародних організацій та меценатів подарунки за перемоги у конкурсах та змаганнях, 14 комп’ютерів, два комплекти шкільних меблів, 2 проектори, 3 телевізори та інші подарунки.

В ліцеї обладнані кабінети фізики – 2,  інформатики – 2,  хімії, біології, української мови та літератури, української мови, англійської та німецької мови, математики, історії, народознавства, зарубіжної літератури, конференцзал. Матеріально-технічна база класів та кабінетів поповнюється за рахунок бюджетних та спонсорських коштів.

 Харчування учнів забезпечує їдальня на 50 посадкових місць та буфет. Санітарно-гігієнічний стан приміщень їдальні задовільний. Продовольча сировина, продукти харчування сертифіковані, відповідають санітарним нормам. Асортимент страв відповідає віковим особливостям та фізіологічним потребам дітей в харчових продуктах, молокопродуктах, вітамінах.

Підвіз учнів здійснюється шкільним автобусом, який придбаний в 2006 році за кошти спонсорів та батьків і перевізниками з сіл Долинського, Рожнятівського районів та з м. Болехова.

Навчально-методичне та інформаційне

 забезпечення освітньої діяльності

У ліцеї наявні всі нормативні документи, які регламентують організацію освітнього процесу. Розроблена структура навчально-методичної роботи. Уся робоча навчально-методична документація затверджена у відповідності з встановленими вимогами. Кожна навчальна дисципліна, яку передбачає навчальний план, забезпечена навчальною програмою. Програмами передбачено, що повинен знати і вміти учень після вивчення кожної теми. Розкрито зміст самостійної роботи як в цілому з дисципліни, так і з конкретної теми.

У закладі затверджені освітні програми для 5-9 та 10-11 класів. Освітні програми розроблені на основі:

   5-9 класи - Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня (базова середня освіта) розроблена на виконання Закону України «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти». затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 № 405.

10-11 класи - Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня (профільна середня освіта) розроблена на виконання Закону України «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти» затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018 № 408.

На підставі навчальних програм вчителями розроблені робочі навчальні програми з кожної дисципліни, які розглянуті та схвалені на засіданнях циклових комісій і затверджені заступником директора з навчально-виховної роботи до початку навчального року. В робочих навчальних програмах передбачені і вказані форми та види занять, форми і зміст поточного та підсумкового контролю. Згідно навчального плану навчальні дисципліни вивчаються у певній послідовності. Це сприяє застосуванню міжпредметних зв'язків, різноманітних форм роботи вчителів в частині теоретичного і практичного навчання. Контроль за виконанням планів здійснює директор та його заступники. Підсумки такого контролю заслуховуються на засіданнях педагогічної ради, на нарадах при директорові, на методичній раді. 

 

Comments:
Only authorized users can leave comments.