Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 467 чоловік

Наші заходи

Дата: 8 квітня 2023 о 15:13, Оновлено 22 вересня 2024 о 09:42

З метою профілактики та запобігання вчинення правопорушень серед неповнолітніх інспектор відділу «Служба освітньої безпеки» Лілія Кецман проводила заняття серед учнів 5-11 класів Долинського ліцею «Інтелект» на тему: «Обов'язки учнів.Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень».

У ході заняття учнів ознайомили з основними правами та обов’язками, проінформували про особливості цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Також Лілія Володимирівна звернула увагу на врегулювання конфліктів мирним шляхом та недопущення проявів булінгу в закладі освіти, наголосивши на тому, що «права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої».

Наприкінці заняття учні мали змогу поставити питання, які їх цікавили, та отримали відповідь.

________________________________________________

29 травня у приміщенні Будинку культури Долинський ліцей "Інтелект" провів науково-практичну конференцію і свято обдарованої молоді "Від творчого вчителя - до творчого учня", в роботі яких взяли участь учителі, учні, батьки та гості.

Серед запрошених були ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Ігор Чудик, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Зікратий, міський голова Іван Дирів, а також представники громадськості.

Конференцію розпочав директор Долинського ліцею " Інтелект" Михайло Чміль, який у своєму виступі проаналізував роботу закладу, його досягнення, мету і перспективи розвитку. Доповідач зазначив, що ліцей "Інтелект" у минулі роки мав і цьогоріч має великі успіхи завдяки творчим педагогам та обдарованим учням і ученицям. За результатами НМТ 2022-2023 н.р. заклад посідає 1 місце в Івано-Франківській області. Відрадно, що й за результатами олімпіад і конкурсів Долинський ліцей теж серед кращих в області.

Михайло Чміль підкреслив, що в такий важкий період, період війни, молоде покоління українців повинне мати міцні знання для зміцнення та відбудови нашої країни.

До слова був запрошений ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Ігор Чудик, який представив університет і наголосив на реалізації новітніх планів для сьогодення, шляхах розвитку у воєнний період, а також у зв'язку зі змінами кліматичних умов Ігор Іванович вказав на необхідності залучення до співпраці здібних ліцеїстів і ліцеїсток.

Голова міста Іван Дирів свій виступ розпочав із подяки за плідну працю учительському і учнівському колективам. Він підкреслив, що Долинський ліцей " Інтелект" завжди гідно представляв і представляє Долинську громаду на всеукраїнському та обласному рівнях. Саме такі заклади плекають гідне молоде покоління, здатне в майбутньому творити нашу історію.

Далі доповідач повідомив присутніх про підписання договору співпраці між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти й газу, Долинською міською радою та Долинським ліцеєм "Інтелект"з метою здійснення наскрізної і ступеневої підготовки фахівців. Цей документ, на думку пана Івана, дозволить проводити пошук та відбір творчо обдарованих і здібних до природничо- математичних наук дітей, створювати для них сприятливі умови для повноцінного морально-психологічного та фізичного розвитку, формувати творчу особистість, здатну до продуктивної праці в сучасному суспільстві.

Нагородження учнів відбулося в два етапи: спочатку нагороджували переможців Всесеукраїнського рівня, а потім - 22 учителів й переможців обласного і регіонального рівнів. Усього призерів на усіх рівнях - 140.

Новостворений етногурт "Афини" та ансамбль "Щебетушки" під керівництвом Галини Курус доповнив дійство своїм яскравим і захопливим виступом.

_____________________________________________

Надолужуємо освітні втрати

Учні Долинського ліцею «Інтелект» розпочали роботу в проєкті «Повернення до формального і неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків , у тому числі ВПО» за підтримки  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні UNICEF Ukraine, який реалізує Інститут Суспільних ініціатив/ Society Initiatives Institute. Мета проєкту – виявити освітні втрати, виправити упущення, забезпечити підтримку в навчанні для покращення успішності учнів з математики, української мови, англійської мови.  
     Групові та індивідуальні заняття проводилися упродовж тижня для ліцеїстів 5-9 класів під гаслом: «Навчання і відпочинок -шлях до успіху й задоволення». Учні активно, з цікавістю й задоволенням працювали в різних формах, які використовували на заняттях учителі Занкович Н.М. (математика), Зубрей І.І. (українська мова). Надалі плануємо також  організувати заняття з англійської мови. Запрошуємо на наші офлайн-зустрічі в Долинському «Інтелекті» всіх бажаючих здобувачів освіти 5-9 класів Долинської громади, які прагнуть покращити свої знання з вказаних вище дисциплін.

_____________________________________________

Напередодні Різдва у Долинському ліцеї «Інтелект», за сприяння представників відділу соціальної політики міської ради, відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реінтеграції ветеранів відбулась прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом» за мотивами М. Гоголя.

Новостворений аматорський колектив ліцеїстів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Ріянової О.Я. подарував військовослужбовцям, переселенцям нашої громади, батькам та всім бажаючим, які завітали в освітній заклад, справжню подорож у світ української легенди, яка розкрила глядачам чарівність Різдва та подарувала віру у дива!

Запрошені із захопленням дивились виставу, а по завершенню заколядували «Нова радість стала». Ми всі віримо, що диво скоро настане, що наша перемога вже не за горами

13 жовтня у Долинському ліцеї "Інтелект" відбувся довогоочікуваний осінній ярмарок. Дякуємо учням, батькам, педагогам та гостям ярмарку за активну участь. Разом нам вдалось зібрати 33 640грн. Кошти будуть направлені на допомогу ЗСУ (локація "Кінотеатр").

Перший осінній день покликав ліцеїстів у новий навчальний рік. Хвилююче свято як для п'ятикласників, які нещодавно попрощалися зі своєю першою вчителькою, так і для випускників, для яких цей рік буде фінальним у стінах рідного ліцею. І нехай цьогоріч День знань відбувся без квітів та гучних танців, але ми разом зробили велику справу - зібрали 44 689грн та 10$ для наших ЗСУ. Зібрані кошти ми передамо на купівлю турнікетів. Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції.

Хай же цей рік мине із хештегом #максимально_шкільний

А це означає – без війни та дистанційки! Успіхів у навчанні, дорогі учні та шановні вчителі!!!

10 січня 2023 року в Долинському ліцеї " Інтелект" проведено круглий стіл " Від творчого вчителя- до творчого учня"

У Долинському ліцеї " Інтелект" педагоги поділилися досвідом роботи з теми  " Диференційоване навчання - шлях до удосконалення освітнього процесу в умовах сучасної школи".  У діалогах взяли участі як досвідчені вчителі, члени творчої групи " Інновація", так і молоді педагоги школи професійного росту.  У ході обміну думками накреслено шляхи реалізації даної проблеми в НУШ, як традиціне й новації в тандемі допоможуть оптимізувати та ефективно здійснювати освітній процес у сучасних умовах . Теоретичний аспект проблеми глибоко й професійно висвітлено заступником директора Коваль Л.Й., учителькою англійської мови Юрків Ольгою Богданівною, практичним психологом Новак Тетяною Валерівною. Наступний крок щодо вирішення проблеми диференціації освітньої діяльності - це практиче втілення напрямків роботи в ході проведення показових відкритих занять. 
Дякуємо педагогам за активну участь в методичних діалогах.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ


 
«Диференціація навчання - шлях до удосконалення освітнього процесу в умовах сучасної школи»

1.    Основні аспекти диференційованого навчання: мета та види диференціювання 
                                                Коваль Л.Й.- заступник директора

2.    Диференційоване навчання: навіщо і як проводити (обмін досвідом)

                                                Юрків О.Б. – учитель англійської мови

3.    Методичні діалоги:
•    Диференціація відповідно до здібностей та інтересів учня  як мотивації до навчання та вивчення матеріалу. 
                                             Новак Т.В. – практичний психолог
•    Диференційоване навчання у практичній діяльності вчителя НУШ 
                                                               Занкович Н.М. – керівник динамічної групи 
•    Диференціація за профілем навчання учня:
  Знання своїх учнів – це ключ до диференціації ( керівники профільних кафедр, члени МР )
•    Диференціація за допомогою навчального матеріалу: спроби та виклики (диференціація навчальних посібників, диференційовані вправи, електронних навчальних матеріалах, навчальні ігри…)
                                           
                                  (члени школи педагогічної адаптації молодого вчителя)
4.    Розроблення та затвердження методичних рекомендацій

14 жовтня – День захисника і захисниці України!

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її славу. 
Тож вітаємо всіх захисників і захисниць, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!
У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Молимось за вас, наші воїни! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!

https://www.facebook.com/ololv/videos/1463929184117930/

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.