НАШІ ГЕРОЇ

Дата: 3 січня о 22:26, Оновлено 8 січня о 22:03

Вічна пам’ять і слава Герою!

Педагогічний колектив Долинського ліцею «Інтелект» в глибокій скорботі. Загинув випускник нашого ліцею Василь Бардзій (15.01.1989 – 09.01.2023), який народився в с. Оболоня. У 2006 році закінчив Долинський природничо-математичний ліцей (Долинський ліцей «Інтелект»), фізико-математичний профіль. Здобув вищу освіту в ІФУНГ факультет «Автомобілі і автомобільне господарство». На базі інституту закінчив військову кафедру й отримав звання «молодшого лейтенанта». У 2014 році одружився. У щасливому шлюбі народилася донечка.

Рідні, друзі й знайомі знають його як розумного, відважного, активного, творчого та вірного товариша. Василь закінчив Долинську школу естетичного виховання по класу фортепіано, був учасником дитячого церковного хору «Істина». У 2021 році здобув заочну другу освіту у Черкаському інституті пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля. У червні 2022р. прийшла повістка і Василь без роздумів пішов захищати Україну і свою сім’ю.

Лейтенант Бардзій Василь Ігорович, позивний «Бос», командир третього гірсько-штурмового взводу першої гірсько-штурмової роти 109 батальйону легендарної десятої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Загинув під час важкого бою  9 січня біля с. Роздолівка Бахмутського району.

Василь Бардзій є прикладом справжнього патріота, чесно і до кінця виконав свій обов’язок , віддавши своє життя за вільне майбутнє у незалежній Україні.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Педагогічний колектив Долинського ліцею «Інтелект» у ці дні в глибокій скорботі. Проводять в останню путь випускника нашого ліцею Ярослава Мельника (03.06.1990-27.10.2023), який народився у селі Княжолука Івано-Франківської області, у 2007 році закінчив Долинський природничо-математичний ліцей (нині Долинський ліцей «Інтелект»), фізико-математичний профіль.  Здобув вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» . Кадровий військовослужбовець.

Рідні, друзі й знайомі знають його як активного громадського діяча, борця за правду і волю, одного із засновників ДУК «Правий сектор» на Львівщині. Ярослав з перших днів Революції Гідності  став у ряди патріотів-захисників незалежності рідної держави, згодом добровольцем пішов на війну проти окупантів, виконував у 2014-2015 роках бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції в лавах полку «Азов». За особисту мужність Ярослава Мельника нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України».

Мужність, патріотизм, альтруїзм, чесність і віра в перемогу – ось риси характеру й сутність життя нашого Героя.

Після початку повномасштабного вторгнення російської орди в Україну Ярослав зразу ж став на її захист. Обіймав посаду командира одного з підрозділів у складі 140-го окремого центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.(позивний «Ідеаліст»).

Виконуючи свій громадянський обов’язок, захищаючи Україну, Ярослав Мельник загинув 27 жовтня 2023 року під час активних бойових дій. Церемонія прощання з Героєм відбулась 2 листопада 2023 року на площі Ринок в місті Львові. Поховали воїна на Личаківському кладовищі.

Вічна пам’ять і слава Герою – захиснику України!

Слава Україні!

Героям Слава!